Tábor 2021

Letní tábor 2021

Na této stránce naleznete aktuální informace o letním táboře 2021.

datum  Informace

20. 4. 2021

Počáteční informace o letním táboře.

Vážení rodiče,

přinášíme vám základní informace o letním táboře oddílu Perseus v roce 2021.

V aktuální epidemiologické situaci je těžké něco plánovat. Nicméně letní tábor, pokud nám to situace dovolí, plánujeme. Částečně přizpůsobujeme pravidla pro přihlášení, storna apod.

Kdy a kam? Letos v létě se vydáme na stálý stanový tábor do Dolánek u Osečné – toto místo máme již ověřené a nemusíme tam dopředu platit žádné zálohy. Tábor se koná v termínu od 31. července do 14. srpna 2021. Na táboře budeme ubytováni ve stanech.

Co se bude dít?

Na táboře proběhne táborová hra. Podle možností a epidemiologické situace, vyrazíme z tábora i na několik výletů do okolí. Na našem táboře se děti podílí i na běžném táborovém životě (vaření, příprava dřeva, noční hlídky apod.). Týden před táborem bude probíhat jeho stavba – té se mohou zúčastnit starší děti a prodloužit si tím tábor na 3 týdny. Na stavbě je vždy přítomný dospělý vedoucí.

Přihlášky: Přílohou tohoto dopisu je přihláška na tábor. Vyplněnou přihlášku doručte vedoucím nejpozději do 15. května 2021 a to buď osobně, poštou nebo emailem. Na začátku července vám doručíme podrobné informace o odjezdu, návratu a o vybavení na tábor.

Cena tábora je 3 500,- Kč. V této ceně je zahrnuta strava na táboře (5 x denně), ubytování, cesta na tábor (a zpět) i přesuny v místě tábora a vstupné na turistické zajímavosti. Platbu je třeba provést do 30. června 2021 a to buď hotově, nebo na náš účet číslo 166498515/0300 ČSOB Liberec. Do popisu platby uveďte jméno dítěte. Dovoluji si také upozornit, že tábor je pro členy oddílu, pokud jste pro letošní rok nezaplatili členské příspěvky, uhraďte je při platbě tábora, členský příspěvek pro letošní rok je 200,-Kč

Storno. Zaručit nyní, že v létě budou tábory povolené, neumíme. Pokud povolené budou a přihlásí se alespoň 12 účastníků, tábor se bude konat. Pokud by se tábor nekonal, budeme vracet celou částku, ale předpokládáme, že to již v červnu budeme vědět. Pokud byste museli tábor zrušit z důvodu onemocnění nebo karantény dítěte, vrátíme vám 90% platby, tedy 3 150,-Kč

Na jakékoli dotazy ohledně tábora vám rádi odpovědí:

– Robert Kopecký – Rolf (hlavní vedoucí tábora) 608 265 598

– Petra Kopecká – Ťuťu (hospodářka) 775 033 536

vedoucí Pionýrské skupiny Perseus

Aktuální dokumenty ke stažení:

dopis se základními informacemi (.doc nebo .pdf)

přihláška na tábor (.doc nebo .pdf)

Perseus_Pionyr_plachta_1200x750mm.indd