Tábor 2020

Vážení rodiče,

AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE VŽDY NA HLAVNÍ STRÁNCE A V SEKCI AKCE.

Ministerstvo zdravotnictví vydalo s napětím očekávané podmínky pro pořádání letních dětských táborů.

Bohužel pro nás, se pořádání putovních táborů nedoporučuje. Vzhledem k tomu, že je polovina května a příprava stálého tábora není otázkou několika týdnů, rozhodli jsme se, připravit v již avízovaném termínu tábor příměstský.

Kromě časové tísně nás k tomu vedou i další opatření, která by se vztahovala na organizaci stálého tábora a není v našich silách vyhovět všem aktuálním hygienickým požadavkům, kterým pro letošní rok podléhají všechny tábory bez ohledu na počet účastníků (duplicitní umývárny, zpřísněné podmínky v kuchyni, navýšení počtu toalet …).

Po pravdě řečeno, nikoho z nás toto rozhodnutí nepotěšilo a je nám z toho smutno na duši, nicméně se snažíme vyjít Vám rodičům vstříc alespoň touto náhražkou a myslím, že si to s dětmi nakonec užijeme.

Níže tedy najdete aktuální informace o připravovaném příměstském táboře.

Termín tábora je 10.8. – 14.8. a 17.8 – 21.8.2020.

Sraz bude vždy v 7 hodin u klubovny, ukončení v 16,30 u klubovny, nebo později dle aktuálního programu.

V plánu máme výlety do Jizerských hor, exkurzi sklárny, sportovní den, lodičky, koupání, farmářský den, slaňování a další.

Stravování bude zajištěno společné (svačina, oběd, svačina) + pití do vlastních lahví.

Děti budou dostávat cca den předem lísteček s programem na další den s upřesněním výbavy a návratu z akce.

Na víkend 14. – 16.8.2020 jsme pro děti starší 12 let připravili akci “Náhoda”. Jedná se o víkendové celodenní putování s batohem na zádech, jídlo z vlastních zásob a spaní pod stanem. Není tedy součástí tábora.

V případě jakýchkoli dotazů volejte (Petra Kopecká Ťuťu 775 033 536) nebo pište (petra.tutu@seznam.cz)

Termín uzávěrky přihlášek na tábor je do 20.6.2020

Přílohy: