Klubovna Perseus Chrastava

V naší chrastavské klubovně nabízíme oddílům možnost ubytování.
Klubovna se nachází v centru Chrastavy. Z tohoto místa můžete snadno vyrážet na výlety do Lužických i Jizerských hor, blízkého Liberce, ale i do Německa či Polska.

Dispozice

Klubovna je jednopatrový objekt. V přízemí najdete společenskou místnost, WC, kuchyňku, v patře potom dvě místnosti na spaní. V jedné je letiště (8 postelí), v druhé je dalších 7 postelí. Celková kapacita je tedy 15 lidí na postelích. V každém případě budete potřebovat vlastní spacáky. Přízemí objektu je vytápěné plynovými kamny, v patře je možné použít mobilní plynové “pohody”.

Umístění klubovny, doprava

Vzhledem k tomu, že klubovna je v centru Chrastavy, je výborně dostupná jak autobusy ČSAD (asi 5 minut pěšky), tak i vlakem (asi 20 minut pěšky). V těsné blízkosti je možné take bez problémů parkovat. Celý situační plán můžete najít zde.

Kuchyňka

V klubovně je k dispozici kuchyňka. Můžete zde využít indukční vařič, rychlovarnou konvici, lednici a základní kuchyňské nádobí. V kuchyni je k dispozici pouze studená voda.

Cena za ubytování

Cena za ubytování je 45,- Kč / noc a osobu. Dále se platí za spotřebované energie (plyn, elektřina) – vše si můžete sami regulovat, spotřeba záleží jen na vás.